Nasıl Çalışır?

Güvenli, yenilikçi ve kullanıcı dostu platform.
Hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için…

Alıcı için Nasıl Çalışır?

İster yeni blogunuz için bir logo tasarımına, ister şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunucusuna ihtiyacınız olsun, doğru yerdesiniz. Kendi başınıza nasıl yapacağınızı bilmediğiniz ya da sadece zamanınızın olmadığı her şey için Bakvebul hizmetinizde.

1

İhtiyacınız olan hizmeti bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun freelancer hizmetini bulmak için fiyatları, referansları, teslimat süresi ve geri bildirimleri karşılaştırın. Sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin.

2

İsteğinizi belirtin

Satıcının size en iyi kalitede hizmet sunabilmesi için mümkün olduğunca ayrıntılı bilgi verin. Ödemeniz, talebiniz memnuniyetle sonuçlanana kadar güvende tutulur.

3

İşi kontrol edin

Dahili mesajlaşma ve işlem yönetim sistemi aracılığıyla gerekli dosya alış verişini yapın, geri bildirimlerinizi gönderin. Freelancer, belirlenen zaman içerisinde hizmetinizi teslim edecektir.

4

Teslimatı onaylayın

İşlem istediğiniz gibi gerçekleştiyse, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz. Biz de satıcıya ödemeyi aktarırız. Freelancer için geri bildirim bırakarak topluluğa da katkıda bulunabilirsiniz.

Freelancer için Nasıl Çalışır?

1

İlanınızı Oluşturun

Yönetim panelinizden, yaptığınız işe ait bilgileri girin. Verdiğiniz hizmetin detaylarını olabildiğince açık ve anlaşılır yazmaya çalışın. Hizmet detaylarını önceki referanslarınızla zenginleştirin.

2

Hızlı İletişim Kurun

Dijitalde hızlı iletişim çok önemli. Diğer adaylar arasında en çok tercih edilen olmak için mesajlara hızlı cevap verin. Alıcıyı tatmin edecek doğru cevaplar işi almanızı sağlayacaktır.

3

Zamanında Teslim Edin

Söz verdiğinizi zamanı unutmayın. Alıcı için işi zamanında almanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Hem alıcıyı memnun etmek, hem de güzel bir geri bildirim ve puan kazanmak için işi zamanında teslim edin.

Hayallerini Erteleme