Yazılım & Teknoloji Wordpress

WordPress Sitenizi Hızlandırırım

WordPress Sitenizi Hızlandırırım Hakkında

Sitenizin hızı günümüzde hem Google hemde son kullanıcı yani sitenizin ziyaretçileri için oldukça önemli bir faktördür. Google yavaş hizmet sunan siteleri her ne yaparsanız yapın üst sıralara taşımamakta kararlı. En azından şuan ki algoritması bu yönde ilerliyor. Ziyaretçilerde sitenize girdiğinde beyaz ekran ile bakışmak istemez. Siteye tıkladığı anda açılmasını işlemlerini yapmayı ister. Bu nedenle site hızı/optimizasyonu önemlidir. Bende tam olarak bu durumda devreye giriyorum. Site hızınız için oldukça basit ve kısa süreli bir paket sunuyorum. Paket içeriğim; Site analizi Resim ve içerik optimizasyonu Önbellek ayarları Sitenizin kodlarının optimizasyonu Sunucu yanıt optimizasyonu Cloudflare optimizasyonu (CDN) Cache Eklentisi kurulumu var ise ayarlarının yapılması Site içinde ki kod ve içerikler sorunları hakkında analiz ve rapor. Paket içeriği alıcı tarafından değiştirilebilir.

WordPress ₺100

Sitenizin hızı günümüzde hem Google hemde son kullanıcı yani sitenizin ziyaretçileri için oldukça önemli bir faktördür. Google yavaş hizmet sunan siteleri her ne yaparsanız yapın üst sıralara taşımamakta kararlı. En azından şuan ki algoritması bu yönde ilerliyor. Ziyaretçilerde sitenize girdiğinde beyaz ekran ile bakışmak istemez. Siteye tıkladığı anda açılmasını işlemlerini yapmayı ister. Bu nedenle site hızı/optimizasyonu önemlidir. Bende tam olarak bu durumda devreye giriyorum.

Yazılım&Pazarlama Uzmanı
Ön arayüzünü ve yazılımını geliştirdiğim tüm web tasarım ve yazılım hizmetlerinin asıl amacına (arama motorlarında üst sıralarda yer alma) yönelik SEO ve SEM çalışmaları, Backlink kurulumu(SEO), Reklam yönetimi, Sosyal medya yönetimi, Grafik tasarım, Metin yazarlığı, Wordpress çalışmaları yürütüyorum.
Son Görülme

Üyelik Tarihi

Nisan 2021

Kullanıcının diğer ilanları

Bu kategoride daha fazlası