İnternet Reklamcılığı Sosyal Medya

Sözlüklerde başlık ve entry girebilirim

Sözlüklerde başlık ve entry girebilirim Hakkında

Sipariş vermeden önce detaylarla ilgili lütfen iletişime geçiniz. Sizin için Türkiye'nin en çok okunan sözlüğü olan İncisözlük'te tanıtım amaçlı entryler ve başlıklar girebilirim. Amacınız seo açısından kaliteli backlink almak ve tanıtım ise bu hizmet size göre demektir. Not : Herhangi bir sözlükte yazı veya link silinirse ( üyelik yasaklanmadığı ve silinmedigi sürece) farklı bir hesaptan tekrar çalısma yapılır.

Sözlük ₺50

Sipariş vermeden önce detaylarla ilgili lütfen iletişime geçiniz. Sizin için Türkiye'nin en çok okunan sözlüğü olan İncisözlük'te tanıtım amaçlı entryler ve başlıklar girebilirim. Amacınız seo açısından kaliteli backlink almak ve tanıtım ise bu hizmet size göre demektir. Not : Herhangi bir sözlükte yazı veya link silinirse ( üyelik yasaklanmadıgı ve silinmediği sürece) farklı bir hesaptan tekrar çalısma yapılır.

Yazılım&Pazarlama Uzmanı
Ön arayüzünü ve yazılımını geliştirdiğim tüm web tasarım ve yazılım hizmetlerinin asıl amacına (arama motorlarında üst sıralarda yer alma) yönelik SEO ve SEM çalışmaları, Backlink kurulumu(SEO), Reklam yönetimi, Sosyal medya yönetimi, Grafik tasarım, Metin yazarlığı, Wordpress çalışmaları yürütüyorum.
Son Görülme

Üyelik Tarihi

Nisan 2021

Kullanıcının diğer ilanları

Bu kategoride daha fazlası