İnternet Reklamcılığı SEO

Backlink Çalışması Yaparım

Backlink Çalışması Yaparım Hakkında

Paketler ve fiyat bilgisi için mesaj atabilirsiniz. Hizmet Hakkında: Neden beni tercih etmelisiniz ? SEO Paketi çalışmalarımdaki tüm (Backlink)ler Yüksek Domain - Sayfa Otorite Puanlarına sahiptir. Güçlü index'li Web Sitelerinden doğal bağlantılar isteyen kalite severler için hazırlanmıştır. Çalışmalarımızda kullandığımız yüksek metrikli bağlantılar kesinlikle web site değerinizi artıracaktır. Google sıralamanıza katkı sağlayacak ve sitenizin çok daha hızlı bir şekilde index almasını sağlayacaktır. Sitenize sağlanacak olan backlink adeti 250 adettir. Tüm backlinkler anahtar kelime üzerinden sağlanmaktadır. Sık Sorulan Sorular (SSS) 1. Bu bağlantılar kalıcı mı? Evet, tüm bağlantılar kalıcıdır. 2. Türkçe olmayan siteleri kabul ediyor musunuz? Evet, dünyanın tüm dillerinden web sitesini kabul ediyorum, (Tanıtım Yazıları) konusunda editör arkadaşlarımdan gerekli makale desteğini alıyorum. Kullandığımız kaynaklar, sizin bana ileteceğiniz anahtar kelimeler üzerinden yazılacaktır. 3. Kaç anahtar kelime ve URL kabul ediyorsunuz? Minimum 1 URL ve En Fazla 5 Anahtar Kelime kabul ediyorum. 4. Her sektörden siteyi kabul ediyor musunuz ? Evet her sektörden siteyi kabul ediyorum fakat her site için farklı backlink kaynağı kullanılıyorum (yani hangi siteyi hangi kaynaklarda kullanacağımı çok iyi biliyorum o yüzden aklınızda soru işareti kalmasın)

SEO ₺50

SEO Paketi çalışmalarımdaki tüm (Backlink)ler Yüksek Domain - Sayfa Otorite Puanlarına sahiptir. Güçlü index'li Web Sitelerinden doğal bağlantılar isteyen kalite severler için hazırlanmıştır. Çalışmalarımızda kullandığımız yüksek metrikli bağlantılar kesinlikle web site değerinizi artıracaktır. Google sıralamanıza katkı sağlayacak ve sitenizin çok daha hızlı bir şekilde index almasını sağlayacaktır. Sitenize sağlanacak olan backlink adeti 250 adettir. Tüm backlinkler anahtar kelime üzerinden sağlanmaktadır.

Yazılım&Pazarlama Uzmanı
Ön arayüzünü ve yazılımını geliştirdiğim tüm web tasarım ve yazılım hizmetlerinin asıl amacına (arama motorlarında üst sıralarda yer alma) yönelik SEO ve SEM çalışmaları, Backlink kurulumu(SEO), Reklam yönetimi, Sosyal medya yönetimi, Grafik tasarım, Metin yazarlığı, Wordpress çalışmaları yürütüyorum.
Son Görülme

Üyelik Tarihi

Nisan 2021

Kullanıcının diğer ilanları

Bu kategoride daha fazlası