Yazı & Çeviri Senaryo & Yaratıcı Metin

Hayat hikayenizi, anınılarınızı istediğiniz doğrultuda Kurgulama

Hayat hikayenizi, anınılarınızı istediğiniz doğrultuda Kurgulama Hakkında

Eş, dost ile geçirdiğiniz güzel anları daha fantastik, veya daha duygusal(veya istediğiniz başka bir açıdan) kurgulayarak 10 sayfalık bir hikaye yazılacaktır. 11. Sayfaya isteğiniz doğrultusunda kendi notunuz yazilabilir.. özel günlerde özel yakinlariniza verilebilecek hoş ve yaratıcı bir hediye. Özellikle de okumayı sevenlere..

Özel ₺35

10 sayfalık kurguyu PDF dosyası halinde mailinize gönderiyorum. Tamamıyla dijital ortamda hizmet veriyorum, dilediğiniz takdirde, kurgulanan PDF yi satın aldıktan sonra bir matbaada bastırabilir ve somut bir hediyeye dönüştürebilirsiniz..

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde, Görsel İletişim Tasarımı bölümünde okuyorum. desen ve tasarım konusunda iyi olduğuma inanıyorum. özel ve özgün işlerde keyifle çalışırım. tasarımın yanı sıra yazıya da fazlaca ilgim bulunmakta. ki yazmakta olduğum iki adet romanım var. kurgusal metinleri daha iyi yazıyorum ancak, makale ve deneme işlerinde de fena değilimdir. ki yine başka bir freelance sitede makale yazarak para kazanmaktayım.
Son Görülme

Üyelik Tarihi

Mart 2021

Kullanıcının diğer ilanları

Bu kategoride daha fazlası