Yazılım & Teknoloji Web Yazılım

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Hakkında

HTML Arayüz Kodlama Tüm tarayıcılarla ve ekranlarla uyum içerisinde çalışacak, temiz bir kodlama kullanılmaktadır. Yönetim paneli sonuç odaklı ve kolay kullanım üzerine geliştirilmektedir. RESPONSIVE Web siteniz %100 Mobil Uyumlu (Cep Telefonu, Tablet) olarak tasarlanacaktır. Mail Sistemi Kurulumu Kurumsal yazışmalarda kullanılacak kurumsal mail adresleri açılacaktır. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Arama motorlarının ve w3c standartlarının dikkat ettiği tüm noktalara özen gösterilerek, hızlı bir şekilde üst sıralara gelebilmesinin kapıları açılacaktır. Yönetim Paneli Pratik, işlevli ve stabil çalışan bir arayüz sayesinde Ürünlerinizi rahatlıkla güncelleyebilirsiniz. Yönetim paneli Kullanıcı Adı ve Şifre tarafınıza gönderilecektir.

Paketler

₺1000

Temel

Tamamen firmanıza ait bir panel ile tüm güncellemeleri sağlayabileceğiniz bir yapıya sahip olacaksınız.

₺1500

Standart

- Tamamen firmanıza ait bir panel ile tüm güncellemeleri sağlayabileceğiniz bir yapıya sahip olacaksınız. - Ürünlerinizin hızlı bir şekilde optimizasyonunu sağlayıp web sitenize ekliyoruz.

₺2000

Pro

- Tamamen firmanıza ait bir panel ile tüm güncellemeleri sağlayabileceğiniz bir yapıya sahip olacaksınız. - Ürünlerinizin hızlı bir şekilde optimizasyonunu sağlayıp web sitenize ekliyoruz. - Özel modüller ve paketler için talep oluşturabilirsiniz.

Revizyon
2
2
2
Teslim Günü
3
5
7
  • TEMEL
  • STANDART
  • PRO

Temel ₺1000

Tamamen firmanıza ait bir panel ile tüm güncellemeleri sağlayabileceğiniz bir yapıya sahip olacaksınız.

Yazılım Geliştirici
Yazılım hayatıma C# ile lise öğrenimimde başladım. Bu süreçte yüzlerce proje geliştirdim ve ürettim. Masaüstü (C#), Web (PHP) ve Mobil (Java) platformlarda deneyim sahibiyim. Ayrıca Unity platformunda geliştirdiğim küçük oyunlar var. Elektrik - Elektronik üzerinde uzun yıllardır çalışmaktayım. Yazılım, donanımsız olmaz, donanım da yazılımsız olmaz. Bunların gücünü kullanarak, IoT projeleri ürettim. Siber güvenliğe büyük ilgim var. Seminerlere ve eğitimlere katıldım. Sertifikalarım ve yarışma derecelerim vardır. Aynı zamanda ağ sistemleri, sunucu kurulumu ve yönetimi üzerinde çalışmaktayım
Son Görülme

Üyelik Tarihi

Nisan 2021

Bu kategoride daha fazlası