İnternet Reklamcılığı Diğer İnternet Reklamcılığı

Ben, Facebook ve Instagram reklamlarınızı profesyonelce yönetirim

Ben, Facebook ve Instagram reklamlarınızı profesyonelce yönetirim Hakkında

Merhaba, Benim adım Eray, Dijital Pazarlama Uzmanı, Kendimi yeni insanlarla tanışmak, işlerinin hikayesini öğrenmek ve onlara nasıl yardım edebileceğimi öğrenmek için hevesli buluyorum:) Ana odak noktam, düşük bütçe ile yüksek dönüşler almak ve Yeni başlayanlar ve küçük işletmeler ve markalarını büyütmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Tüm müşterilerim için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım oluşturmaktan her zaman keyif aldım. Dijital Pazarlama günümüzde eğer doğru strateji ve hedefler belirlenirse en fazla dönüşüm ve satış oranlarına sahip olmanızı sağlayabilir. Bu strateji ve hedefleri belirlemek karmaşık ve anlaşılmaz olabilir. Ben de onlarca saatlik kurslardan ve mentorlardan öğrendiklerimle size bu konuda yardım edeceğim.

Tek ₺490

Facebook ve instagram hesaplarından reklamlarınızı yönetilmesi, tasarımları hazırlanması ve Reklamların kurulumu optimizasyonu ve hedeflemelerinin yapılması, yeniden pazarlama yapılması. Bunları yaparak düşük bütçe ile yüksek dönüşüm alacağız. (1 Aylık Süreci kapsamaktadır)

Dijital Pazarlama Uzmanı
2 Yıldır Dijital pazarlama alanında firmaların dijital dünyada olmasına katkı sağlıyorum. Uzmanlık alanlarım facebook ve instagram reklamlarıdır. Umarım birlikte çalışma şansımınız olur. +18 içeren firmaların işleri kabul edilmez.
Son Görülme

Üyelik Tarihi

Nisan 2021

Bu kategoride daha fazlası