Kaliteli ve özgün metin Hakkında

Merhaba, ben Sefa YAYA. Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 3. sınıf öğrencisiyim ve ekibimle beraber sizler için profesyonel çalışmalar yapıyoruz . Bu mecraya ek gelir elde etmek amacıyla girdik . Çalışmalarımızdaki yazıları yazan 2 kişi ve yazım kurallarına uygun hale getirip son kontrolleri yapan 1 kişiden oluşan 3 kişilik bir ekibiz. NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ? * 3 kişilik bir ekiple oldukça detaylı hazırlanmış çalışmalar yapıyoruz. * Ekibimizin tüm üyeleri yazı yazma ve düzenleme konusunda oldukça deneyimlidir. * Tüm çalışmalarımız hem yazarının hem de kontrol ve düzenlemede oldukça bilgili ekip arkadaşımızın kontrolünden geçip sizlere ulaşır. * Okuduğumuz bölüm sebebiyle araştırma konusunda herkesten çok daha iddialıyız. * Eleştirilere açığız. Size son haliyle ilettiğimiz yazıda , sizin de isteğinizle , her türlü değişimi yapabiliriz. Sizler memnun olana kadar revize işlemi devam eder. * Bu işi bir hobi olarak da gördüğümüz için gerektiğinde fazlasıyla üretken olabiliyoruz. TEŞEKKÜR EDERİM.

Metin ₺10

Metin çalışması isteyen müşteriler için : 350 kelimelik yazı Slay çalışması isteyen müşteriler için : 12 sayfalık resimli slayt

Yazar
Tıp fakültesinde öğrenciyim. Ek gelir elde etmek için freelancer olmaya karar verdim. Sizler için elimden geldiğince özenli biçimde çalışmalar yapıyorum. Profesyonel değilim fakat bu sizi yanıltmasın. Yaptığım işi en detaylı şekilde oluşturmaya çalışıyorum. Umarım çalışmalarımdan memnun kalırsınız. Teşekkür ederim. Web sitesi içeriği, metin yazarlığı, makale yazarlığı.
Son Görülme

Üyelik Tarihi

Nisan 2021

Bu kategoride daha fazlası